ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 09:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Şok Şok Şok CC`de Tanımlanamayan Cisim Görüldü
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2010 Sal 06:18:23      Şok Şok Şok CC`de Tanımlanamayan Cisim Görüldüsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Selam sevgi saygı.Günaydın Canım Türkiye`m.Şu CC`ye geldim geleli pek çok mevzuyu hatta kolerasyonu bile üstün zekâm ve mantığım sayesinde siz sevgili userların cümlelerinden anlamış bulunuyorum.Anlamaktan kastım bilgiye ulaşmaktır, bilgiyi doğru yada mantıklı olarak takdir etmek ayrı konu.Detaylarda konuyu dağıtmayı doğru bulmuyorum.Bazı konular vardır eleştirilmez bazı kişiler vardır eleştiriye kapalıdır.Bazlerı sürekli kendini geliştirir, eleştiriye açık olup kendisiyle barışıktır.Kimisi vardır küçük dağları yaratmıştır.Kimisi vardır insanlığa yön verir.Kimisi vardır penceresinden dünyayı izlemekle yetinir.Kimisi vardır her şeye ama her şeye bir cevabı vardır.

Kimisi vardır üç fransız`ı oynar.Neyse 3 Fransız ve diğerleri bir yana CC`ye geldim geleli anlamadığım bir tek şey oldu ki beni sinir etti o da şudur.CC`nin simgesi değil onu takriben anlamak mümkün.Benim anlamadığım şudur.İki nokta üst üste:

Şu garip yazı ve kırmızı kafa ne anlama gelmektedir.Bir dünyalı olarak merak etmekteyim.Gogal`da baktım bu gibi bişeyler buldum doğru tanımlama mıdırAynen pasteliyorum.İki nokta alt alta:

Censorship is the suppression of speech or deletion of communicative material which may be considered objectionable, harmful, sensitive, or inconvenient to the government or media organizations as determined by a censor.

Bir bilen varsa şu işaretin gerekçeli anlatımını yapsın Allah rızası için.

Mutlu günler

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2010 Sal 14:12:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
cem ceminayı taklit etme .. azcık kendin ol.. cem ceminay bu cümleleri kurarken sen kalem nedir bizlmezdin, köftehor seni
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir